Sprawdź warunki wsparcia Tarczy Finansowej PFR

Sprawdź warunki wsparcia Tarczy Finansowej PFR

Szanowni Przedsiębiorcy w trakcie składania wniosku o subwencję należy sprawdzić, czy od przesłania deklaracji VAT-7 minęły 4 dni kalendarzowe, a  w przypadku podatników rozliczających się kwartalnie z VAT, co najmniej 7 dni kalendarzowych od złożenia JPK_VAT. Proces walidacji wniosków wymaga przetworzenia danych w rejestrach publicznych. Złożenie wniosku o subwencję wcześniej rodzi ryzyko jego odrzucenia przez PFR.

Ważne!
Przedsiębiorców będących Klientami Banku prosimy o sprawdzenie czy dane zawarte we Wniosku są zgodne z wpisem w rejestrze. W przypadku wystąpienia nieścisłości informacje o firmie należy uaktualnić w Banku.

Więcej informacji na temat programu Tarcza Finansowa PFR dostępnych jest w internetowym serwisie dedykowanym Klientom Banków Spółdzielczych z Grupy BPS pod linkiem https://grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow/ oraz na stronie Polskiego Funduszu Rozwoju www.pfr.pl/tarcza.


Ponadto poniżej, dla uporządkowania zestaw linków do najważniejszych dokumentów i odnośniki związanych z programem Tarcza Finansowa PFR dla mikro, małych i średnich firm:

 

Bank Spółdzielczy w Gogolinie