Mastercard Bezcenne Chwile

Mastercard Bezcenne Chwile

Marzenia się spełniają dzięki Mastercard Bezcenne Chwile! Jeśli masz kartę debetową i zarejestrujesz ją w programie, możesz realizować swoje pasje. Każda płatność kartą stacjonarnie lub online przybliża Cię do nagród i bezcennych przeżyć.

 Program Bezcenne Chwile polega na tym, że Użytkownik karty objętej programem otrzymuje punkty za każdą dokonaną transakcję kartą debetową Mastercard. Punkty przyznawane są następująco:

 • od 2 do 8 punktów za każde 5 zł. wydane kartą Mastercard u parterów programu;
 • 1 punkt za każde 50 zł. wydane kartą debetową Mastercard w pozostałych punktach handlowo usługowych;
 • dodatkowo Użytkownik ma możliwość otrzymywania punktów bonusowych, w związku zprzeprowadzanymi specjalnymi ofertami promocyjnymi.

Użytkownik karty, po uzbieraniu wystarczającej liczby punktów, może wymienić je na nagrodę u partnerów programu (np. 1 400 punktów można wymienić na voucher o wartości 20 zł do wybranego partnera). Są nimi uznane marki z różnych branż: Empik, Storytel, HBO Go, Euro RTV AGD, Carrefour, Circle K, Multikino, Cinema City, Decathlon oraz wiele innych (pełna lista na stronie programu: https://bezcennechwile.mastercard.pl/partnerzy). 

Jak to działa?  

 • Wejdź na stronę bezcennechwile.pl i zarejestruj kartę w programie.
 • Aktywuj konto przy pomocy linku aktywacyjnego otrzymanego w mailu.
 • Określ swoją pasję i wybierz cel – nagrodę, którą chcesz zdobyć.
 • Płać za codzienne zakupy kartą i zbliżaj się do realizacji celu.
 • Szybciej sięgaj po nagrody, płacąc u partnerów programu i korzystając z ich ofert specjalnych – lista partnerów.
 • Zrealizuj swój cel i ciesz się nagrodą wybraną z katalogu pasji. 

Dlaczego warto?  

 • Każda płatność kartą zarejestrowaną w programie przybliża Cię do nagrody
 • Odbierasz nagrody szybciej, robiąc zakupy u partnerów programu
 • Otrzymujesz nagrodę na start o wartości 50 zł
 • W katalogu nagród znajdziesz vouchery, warsztaty oraz indywidualne kursy
 • Wybór nagrody zależy od Twojej pasji: możesz wziąć udział w warsztatach kulinarnych lub treningu personalnym
 • W Strefie Premium czekają unikatowe i ekskluzywne nagrody, np. voucher o wartości 1000 zł do sklepu Homla

 

Regulamin Programu Mastercard Bezcenne Chwile

Regulamin Promocji na Start

Polityka prywatności

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania:  

Czy Mastercard Bezcenne Chwile to nowy program?
Nie. Dotychczasowy program Mastercard Priceless Specials zyskuje polską nazwę Mastercard Bezcenne Chwile i oferuje użytkownikom nagrody dopasowane do indywidualnych pasji. Historia punktów, saldo oraz sposób zbierania punktów pozostają nadal takie same.

Czy moje punkty przejdą do nowego programu?
Tak, nic się nie zmienia. Saldo punktów nadal będzie aktualne, okres ważności punktów pozostanie bez zmian.

Czy wybór celu jest konieczny? Co się stanie z wybranym celem po przejściu do Strefy Premium?

Wybór celu jest konieczny, natomiast nie oznacza braku dostępu do pozostałych celów/nagród. W każdym momencie uczestnik może wybrać inny cel lub dokonać wymiany punktów na nagrodę/cel bez zmiany swojego celu głównego. Wybrany cel może ulec zmianie między innymi poprzez koniec daty ważności danego celu lub skończenie puli dostępnej w ramach danej instytucji finansowej. W momencie przejścia do Strefy Premium cel nadal pozostanie aktywny. W przypadku utraty dostępu do Strefy Premium cel może nie być osiągalny – ulegnie zmianie na wybrany cel aktualnie dostępny.

W jaki sposób działają przyspieszenia?

Przyspieszenia pomagają zrealizować Twój cel w programie szybciej. Jak to działa?
Karty przyspieszenia są indywidualnie dopasowane do Twoich zwyczajów zakupowych. Aby zyskać przyspieszenie celu, należy zrobić zakupy u partnera na kwotę, która podana jest we wskazanej ofercie. Dzięki temu będziesz bliżejpasji.

Jakie informacje przesyłane są przez SMS i e-mail? Jak być najlepiej poinformowanym? / Jakie korzyści będę miał po udzieleniu zgody marketingowej?
Swoją pasję zrealizujesz szybciej, jeśli będziesz dobrze poinformowany! Wystarczy śledzić wiadomości e-mail i SMS, aby nie ominęła Cię żadna oferta.
W komunikacji znajdziesz informację o nagrodach na wydarzenia muzyczne, filmowe czy sportowe, bieżące promocje u Partnerów programu czy kupony rabatowe.

Jak zrezygnować z udziału w programie?

W dowolnym momencie możesz zrezygnować z udziału w programie. W zakładce „Moje konto / Moje dane” znajdziesz obowiązkowe zgody. Odznaczenie którejkolwiek z nich spowoduje wycofanie zgody na uczestnictwo w programie. Przez 30 następnych dni będziesz mieć możliwość wykorzystania swoich punktów oraz zmiany zdania i powrócenia do programu. Wystarczy, że ponowie zaznaczysz wszystkie trzy obowiązkowe zgody.

W jakim czasie nagroda powinna zostać dostarczona?
Nagroda w postaci kodu SMS lub vouchera PDF powinna dotrzeć w ciągu pierwszej godziny (maks. 48 h). Nagroda fizyczna (w tym zaproszenia na wydarzenia specjalne, wyjazdy zagraniczne, do teatru itp.) jest zazwyczaj dostarczana kurierem w ciągu 7 dni od daty zamówienia (maks. 21 dni). Powyższe terminy z przyczyn losowych mogą ulec przedłużeniu.

Jak mogę zgłosić reklamację?

Reklamację można zgłaszać poprzez infolinię programu. Numer na infolinię podany jest w zakładce Kontakt dostępnej po zalogowaniu na stronie programu.

Jak zrezygnować z otrzymywania informacji marketingowych?

Z informacji marketingowych możesz zrezygnować po zalogowaniu się do programu w zakładce Moje konto / Moje dane – zmieniając zgody dla komunikacji SMS-owej i/lub e-mailowej, albo poprzez kontakt z infolinią. Z otrzymywania wiadomości e-mail możesz także zrezygnować poprzez link wypisu z otrzymywania komunikacji e-mail, który znajduje się w stopce każdej wiadomości. Z otrzymywania wiadomości SMS możesz zrezygnować poprzez wysłanie wiadomości o treści STOP pod numer podany w wiadomości przychodzącej.

Czy jeśli ktoś zrobi zakup w innej walucie, to czy będzie to naliczone? Po jakim kursie?
Naliczane są tylko transakcje wykonane na terenie Polski. Transakcje są przeliczane na walutę rachunku (złoty) z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard.

Aktualna lista Partnerów Wymiany Punktów
Aktualnym partnerem Wymiany Punktów Programu Program Priceless Specials jest : Arvato Polska sp. z o. o.

Jakie nagrody mogę odebrać w programie i dlaczego niektóre nagrody nie są dostępne cały czas?
Zebrane punkty możesz wymieniać na nagrody dostępne w obszernym katalogu nagród. Na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie – od voucherów zakupowych po wydarzenia sportowe czy festiwale muzyczne i wiele innych. Liczba nagród jest ograniczona. W przypadku wydarzeń dostępność nagród uzależniona jest od daty wydarzenia. Katalog nagród jest sukcesywnie uzupełniany o nowe nagrody. Aktualny stan i opisy nagród są dostępne po zalogowaniu na konto w programie.

Jak skorzystać z oferty przyspieszającej?
Oferty przyspieszające są przypisane do karty, za pomocą której jesteś zalogowany. Aby szybciej osiągnąć cel, za zakupy u partnera programu wskazanego w ofercie przyspieszającej zapłać kartą, do której przypisana jest oferta.​

Jak wygląda odbiór nagrody w programie dla przedsiębiorców?
Odbiór nagrody w programie dla przedsiębiorców jest identyczny jak w programie konsumenckim. Po zgromadzeniu odpowiedniej liczby punktów cel jest gotowy do odbioru. Użytkownik przechodzi do szczegółów celu, klika „Odbierz” i potwierdza chęć odbioru nagrody. Jest ona dostarczana zależnie od jej formy – może być to np. przesłanie mailem lub dostarczenie kurierem. Dodatkowo na etapie potwierdzania odbioru użytkownik ma możliwość wpisania nazwy firmy.

Jestem użytkownikiem karty firmowej – czy mogę się zalogować i wybrać nagrodę?
Użytkownik karty dodatkowej (pracowniczej) nie ma możliwości logowania się do programu ani wybrania nagrody – taką możliwość ma wyłącznie posiadacz karty głównej.

Czy proces logowania się do programu różni się od programu konsumenckiego?
Nie, nie różni się.

Czy użytkownik karty dodatkowej ma możliwość zbierania punktów?

Tak. Użytkownik karty dodatkowej, który wykonuje transakcje zgodnie z zasadami programu, zbiera punkty, które są dodawane do ogólnej sumy punktów posiadacza karty głównej. Tylko właściciel karty głównej może się zalogować w programie, zatem tylko on może wymienić zebrane punkty na nagrodę.

Bank Spółdzielczy w Gogolinie